Íjász logo

Hírek

2021-ben a következő időpontban tervezzük a versenyünket.

2021 július 2.  péntek  ÉJSZAKAI VERSENY

2021 július 3. szombat NAPPALI VERSENY

 

Jegyezzétek!

 

                                                     
                                         
                                       
                                         
                                                     
TAMÁSI NYÁRI  3D  Éjjel-nappal                                              
                                                     
A Tamási Íjász Egyesület szeretettel vár minden íjászat iránt érdeklődőt  2021 július 2-án pénteken és 3-án szombaton megrendezendő 3D éjszakai-nappali versenyére.                
A verseny célja az íjászat népszerűsítése és a sportbaráti kapcsolatok ápolása!                                    
Versenyünk önálló, nem része egyetlen sorozatnak sem!                                         
A helyszín :Tolna megye Tamási miklósvári városrész.                                          
46°36'49.3"N 18°16'41.5"E                                          
                                                     
Kategóriák: pusztai (PB-HB), longbow (TR-LB), vadászreflex (TR-RB), barebow (BB),olimpiai (OL)                                
csigás irányzékos (HU), csigás szkópos (CU)                                            
Korosztályok és nevezési díjak -a nevezési díj tartalmazza az ebédet is.                                      
Korosztályba sorolásnál a január 1-én betöltött életkort vesszük figyelembe. Természetesen magasabb korosztályba fel lehet nevezni az előnevezés során (pl. ifi – felnőttbe vagy veterán – felnőttbe)          
Szenior 51 év és felette 4000 Ft /fő                                              
Felnőtt 21-50 éves 4000 Ft / fő                                              
Ifi 17-20 év 3000 Ft /fő                                                
Serdülő 13-16 éves 2500 Ft / fő                                              
Gyermek 10-12 éves 2000 Ft / fő                                              
Mini 0-9 éves 1500 Ft / fő                                                
Vendégebéd 1000 Ft / fő (előnevezéskor kérjük jelezni).                                        
A helyszínen Büfé üzemel!                                                 
Előnevezési határidő: június 30. szerda 20 óra                                          
Nevezni lehet e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.                                          
Név, születési dátum, korosztály és kategória pontos megadásával, valamint az igényelt vendégebédek számával.                            
Kérünk mindenkit a nevezési határidő betartására!                                          
További információ: Németh Róbert 06 30/3336058; Gutheil György  06 20/3910073                                  
                                                     
Péntek ÉJSZAKA                                                
17:00 – 18:45 regisztráció, belövés                                              
19:00 versenymegnyitó, csapatbeosztások ismertetése                                        
19:20 versenykezdés                                                
Eredményhírdetés tervezett éjfélkor                                              
A VERSENYEN LÁTHATÓSÁGI MELLÉNY VISELÉSE ÉS ZSEBLÁMPA HASZNÁLATA KÖTELEZŐ!!!                                  
Verseny menete: 1 körben,2 teljes értékű lövés-kivéve CU,HU-itt 1+1 lövés.Pontozás 11-10-8-5-0,4-2-1-0                              
Díjazás: kategóriánként az I-III. helyezetteknek érem, oklevél                                        
                                                     
Szombat NAPPALI                                                
A verseny tervezett időbeosztása:                                              
7.45-8.55 Megérkezés, regisztráció, belövés                                            
9.15-9.30 Megnyitó, csapatbeosztások ismertetése                                          
10.00 Verseny kezdete                                                
Az eredményhirdetés tervezett időpontja: 16:00                                          
Verseny menete: 1 körben,2 teljes értékű lövés-kivéve CU,HU-itt 1+1 lövés.Pontozás 11-10-8-5-0,4-2-1-0                              
Díjazás: kategóriánként az I-III. helyezetteknek érem, oklevél,tárgyjutalom                                      
Pontazonosság esetén nem tartunk szétlövést, a végső sorrendet az adja meg, hogy kinek van több tizenegyese. Ha ez is megegyezik, akkor a tízesek száma, esetleg a nyolcasok darabszáma a döntő.          
Felelős szervező:Németh Róbert                                              
BTE:Gutheil György 2019/045                                              
Fontos szabályok!                                                 
TILOS:                                                    
 a verseny ideje alatt a szeszes ital fogyasztása,                                          
a pályán dohányozni                                                
az alaptáborban, mind a pályán a szemetelés,                                          
a kihelyezett 3D-s állatokra versenyen kívül rálőni.                                          
Kérünk minden résztvevőt, hogy a saját maga és mások biztonsága érdekében fokozott figyelemmel tartsa be az íjászatra vonatkozó biztonsági és balesetvédelmi előírásokat. A versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt!    
                                                     
A nevezések leadásával a versenyzők tudomásul veszik, hogy a versenyeredmények nyilvántartásához szükséges személyi adataikat a szervezők kezelik és tárolják a versenyszezon végéig.            
A nevezések leadásával a versenyzők és azok hozzátartozói, kísérői elfogadják, hogy a verseny ideje alatt kép és hanganyagok készülhetnek, amit a szervező a sporttevékenységével összefüggésben publikálhat.        
FONTOS! A járványhelyzet miatti intézkedések be nem tartás a verseny alatt a versenyből való kizárást vonja magával,ebben az esetben a befizett nevezési díjat nem áll módunkban visszafizetni.        
Mindenkit sok szeretettel hívunk és várunk:                                             
Tamási Íjász Egyesület                                              
                                                     

 

IV.Távcéllövő verseny

V E R S E N Y K I Í R Á S
2021.március 6.-i IV.Távcéllövő íjászversenyre

Szeretettel látunk minden nevezőt! A verseny lebonyolításánál figyelembe vesszük az aktuális járványügyi szabályozásokat! Ha bármilyen okból kifolyólag nem tudjuk megtartani a versenyt, a nevezőket e-mailben értesítjük!

A verseny időpontja: 2021. március 06. (szombat)
A verseny helyszíne: Siófok, Papkutai út melletti repülőtér-Google térképen Aero Média Kft. Papkutapuszta
A verseny jellege: - Távcéllövő verseny 30, 40, 50, 60, 80, 100, 120, 150 méteres távokon kijelölt céltárgyakra és célzónákra. Minden célra körönként 7 vesszőt lőnek a versenyzők két fordulóban, a versenyen összesen 112 értékelt lövés lesz.
A versenyben való részvétel alapfeltétele: legalább 7 db névvel ellátott vessző, melynek meglétét nevezéskor a rendezők ellenőrzik.
Korcsoportok :
- Mini (9 éves korig) leány, fiú
- Gyermek (9-13 éves korig) fiú, leány
- Ifjúsági ( 14-17 éves korig) leány, fiú
- Felnőtt ( 18-49 éves korig) nő, férfi
- Senior (50 év felett) nő, férfi
Kategóriák:
-Tradicionális (pusztai) íjak
- Longbow,
- Vadász-reflex
- Barebow
A verseny tervezett menete:
08:30-09:15 Regisztráció
09:15-09:30 Eligazítás, biztonsági előírások ismertetése
09:30-15:00 (kb) A verseny lebonyolítása
15:00 –tól Ebéd, kötetlen beszélgetés.
16:00 órától eredményhirdetés
(Az program időpontjai tervezettek, azoktól a tényleges események és körülmények miatt eltérések lehetnek.)
Díjazás: Kategóriánként érem, oklevél
Nevezési díj:
Mini 500 Ft
Gyerek 1500 Ft
Ifjúsági 2500 Ft
Felnőtt, Senior 3500 Ft
BTE: Nagy Richárd Mátyás
Különdíj: Tradicionális kategóriák közül(pusztai, longbow) a legtöbb pontot lövő 6db bambusz vesszőt, vadász-reflex kategória (vadrefi, barebow) 6db carbon vesszőt nyer. (A féri és női versenyzők ebben a díjazásban egy kategóriát képviselnek!)
A nevezési díjak egy tál meleg étel árát tartalmazzák.
Amennyiben vendégebédre tartanak igényt, kérjük azt a regisztrációnál jelezzék!
Vendég ebéd 1000 Ft.
Nevezés: Előnevezéssel, pontos kategória: ( Név, egyesület, a verseny napjáig betöltött életkor, íj típus ) megjelöléssel az alábbi elérhetőségen:
Kótiné Molnár Szilvia Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Szeretettel vár minden résztvevőt a
Kiliti Íjász és Szabadidő Egyesület

 

Hegyi-vadászat Segesden

A SegŐsdi Hagyományőrző és Íjász Egyesület 2021.03.21.-én 3d íjászversenyt rendez melyre szeretettel meghív minden íjászt.

A verseny a HDH-IAA szabályai szerint kerül megrendezésre.

28 cél egy körben, 1+1 lövés, pontozás: 11, 10, 8, 5, 4, 3, 2, 1, 0.

Kategóriák: R (OL), CU, HU, CB, BB, TR-RB, PB-HB, TR-LB.

Korosztályok, nevezési díjak: szenior, felnőtt, ifjúsági, kadet: 3500ft, gyermek, serdülő: 2000ft

Díjazás: 1-3 helyezett érem, oklevél.

Helyszín: Alsó-Segesdi szőlőhegy ( bor baráti kör pincéje.)

Időrend: 08:00-09:20 helyszíni nevezés, bemelegítés.

                 09:20- 09:40 önszerveződő 4 fős csapatok indítása.

                 09:45- től verseny, ebéd ( nevezési díj tartalmazza), eredményhirdetés.

A MÍSZ járványhelyzetben megrendezésre kerülő versenyekre vonatkozó előírásait, betartjuk és betartatjuk. ( Lázmérés, Maszk használat, kézfertőtlenítés…stb.)

BTE: Fülöp Árpád

A verseny felelős rendezője: Fucsák József (30/441 6334)

A változtatás jogát fenntartjuk. 

 

Áprilisi tréfás örömíjász verseny!

A Lajoskomáromi Íjász Sportegyesület sok szeretettel meghív mindenkit,

2021. április 03.-án szombaton 10 órától tartandó tréfás örömíjász versenyére.

Helye: Lajoskomárom Béka-tó és környéke (a faluközponttól táblával jelölve)

Várunk mindenkit nagy-nagy szeretettel, a mi tréfás versenyünkre. Aki már volt nálunk az tudhatja, hogy ilyenkor tavasszal milyen fajta versenyt rendezünk, és mire számíthat. Aki viszont most hall először erről, annak itt van egy feladat szabályzata:

„Kedves íjászok!

Mindenki eldöntheti, rá lő-e az általunk megálmodott célra vagy nem.

Aki az igen mellett döntött, annak a mormotát kell eltalálnia, és ne menjen el a vessző, beleraktuk az állatot egy vas hordóba.

Aki eltalálta bárhol az állatot, annak 10 pont jár.

Aki mellé lő, annak 0pont.

Aki rá sem lő, annak -5pont”.

Mint látjátok nem egy szokványos verseny. Gyertek, legyetek a vendégeink és töltsetek el velünk egy jó napot! Lehet a verseny végére egy-két vessző bánja, hogy itt voltatok, de annál nagyobb élményekkel gazdagabban térhettek haza

A verseny jellege: 24 célos örömíjászverseny, egyedi szabályokkal

Program:

8.00 – 9.45 regisztráció, belövés

10.00 versenymegnyitó, csapatbeosztások ismertetése

10.20 versenykezdés

16.00 tervezett eredményhirdetés

Csak a kiírt kategóriákat indítunk:

- irányzékos csigás

- irányzék nélküli csigás

- olimpiai

- történelmi: Pusztai nomád, Long-Bow

- vadászreflex

- barebow

-fúvócső

Nevezési díjak:

Mini (9 év alatt) - ingyenes

Gyerek (9 - 13 év) - 1500 Ft

Ifi (14 - 17 év) - 2500 Ft

Felnőtt (18-49év) - 3500 Ft

Szenior: (50-évtől) - 3500Ft

Nevezni előnevezéssel a következő elérhetőségen lehet, név, korosztály, egyesület/település, pontos kategória megjelölésével. Ha van csapatbeosztási és, vendégebéd igény jelezzétek nevezéskor.

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tel: +3630/695 1316 Németh István adminisztrátor

Nevezési határidő: április 01.

Díjazás: Érem, oklevél

MISZ Biztonságtechnikai ellenőr: Csiszi István

Mindenkit megvendégelünk egy tál meleg ebéddel, ami paprikás krumpli csülökkel, és kolbásszal lesz gazdagítva. Aki már volt nálunk, az sosem ment el tőlünk üres gyomorral! Vendégebéd: 1000Ft/fő

TILOS!

- a verseny előtt és a verseny ideje alatt a szeszes ital fogyasztása,

- szemetelés (csak a kijelölt helyen),

- a kihelyezett célokra versenyen kívül rálőni,

- mások testi épségét veszélyeztetni.

Amennyiben a fenti szabályokat valaki megszegi, úgy őt a versenyből kizárjuk, az eredményét töröljük. Ez esetben a nevezési díjat visszafizetni nem áll módunkban.

*A kiírás megváltoztatásának jogát a rendezőség fenntartja!

**Minden versenyző saját felelősségére vesz részt a versenyen.

***A versenyen való részvétellel a versenyző és annak kísérői beleegyeznek abba, hogy róluk a verseny szervezői fényképet és videó anyagot készíthetnek a verseny ideje alatt és a későbbiekben publikálhatják azt.

 

2019 DDR bajnok

Soós Balázs pusztai felnőtt

 

DDR 2.helyezett

 Krizsány Tamás ifjúsági vadászreflex  GRATULÁLUNK!  

3D országos bajnokság Felsőtárkány

 

Soós Balázs pusztai felnőtt kategória  2.helyezett

Krizsány Tamás vadászreflex kadett kategória  3.helyezett

 

HATALMAS GRATULÁCIÓ A FIÚKNAK!!!!

 

 

 

 

 

MISZ BTE sikeres képzést tettek.

 

 

Dr. Nagy Péter  BTE 2019/042

Gutheil György BTE 2019/045

Németh István BTE 2019/054

Németh Róbert BTE 2019/055

 

 

 

   

2018-as Dél-dunántúli Íjász Régió 5 versenyből álló sorozatának két bajnokot adott az egyesületünk.

DDR bajnok!

Ifj Németh Róbert kadett HU csigás

 

Krizsány Tamás kadett TR-RB

 

DDR 2.helyezett.

Soós Balázs  felnőtt PB-HB

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!!

 

 

 

 

 

Alisca 3D  Teremverseny-2018.12.08

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Gutheil Adrienn vadászreflex serdülő 115 47,92%% 1. hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 131 54,58% 12. hely
Németh István pusztai senior 103 42,93% 10.hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 175 72,92% 1.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 158 65,83% 4.hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 159 66,25% 3.hely
Gutheil Dorka pusztai mini 30 12,5% 2.hely
Smártola Anna longbow mini 99 41,25% 1.hely
Szabó Zoltán HU csigás felnőtt 193 80,42% 10.hely

Baracs Teremverseny-2018.11.17

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Gutheil György Marcell pusztai mini 430   1.hely
Smátrola Anna pusztai mini 251   2. hely
Gutheil Dorka pusztai mini 177   3.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 401   5.hely
Csík Lehel pusztai gyerek 439   2.hely
Németh István pusztai senior 224   9.hely

Foktő Extrém 3D-2018.11.03

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Krizsány Tamás vadászreflex kadet 123   2. hely
Szabó Zoltán  HU csigás felnőtt 253   10.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 123   7. hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 78   1.hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 126   3.hely
ifj Németh Róbert HU csigás kadet 233   1.hely
Németh Róbert HU csigás felnőtt 175   23.hely
Szűcs László barebow felnőtt 150   3.hely

Alisca 3D  DDR/5-2018.10.20

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Krizsány Tamás vadászreflex kadet 142 59,17% 1. hely
Gutheil Adrienn vadászreflex serdülő 136 56,67% 3. hely
Németh-Halász Tünde vadászreflex felnőtt 86 35,83% 6.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 119 49,58% 9. hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 83 34,58% 1.hely
Németh István pusztai senior 58 24,17% 11.hely
Ternyák Mónika pusztai felnőtt 38 15,83% 7.hely
Gutheil György Marcell pusztai gyerek 117 48,75% 5.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 115 47,92% 11.hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 117 48,75% 10.hely
ifj Németh Róbert HU csigás kadet 181 75,42% 1.hely
Schneidler Márk HU csigás ifi 119 49,58% 1.hely
Németh Róbert HU csigás felnőtt 138 57,5% 19.hely
Szűcs László barebow felnőtt 137 57,08% 6.hely

Várta-Tengelic 3D-2018.10.06 

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Krizsány Tamás vadászreflex kadet 137 57,08% 2. hely
Hegyi Zoé Lara pusztai gyerek 59 24,58% 2. hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 141 58,75% 3.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 114 47,5% 8. hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 81 33,75% 2.hely
Dr. Nagy Péter Kristóf HU csigás felnőtt 170 70,83% 6.hely
Hegyi Zoltán HU csigás felnőtt 117 47,75% 9.hely

Sásd-Felsőegerszeg-2018.10.06 

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Németh Róbert HU csigás felnőtt 203   5. hely
ifj Németh Róbert HU csigás ifi 208   1. hely
Szabó Zoltán HU csigás felnőtt 205   4.hely
Schneidler Márh HU csigás ifi 198   2. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 235   14.hely
Csík Lehel pusztai gyerek 253   1.hely
Gutheil György Marcell pusztai mini II. 375   1.hely
Németh István pusztai senior 108   16.hely
Gutheil-Varga Mónika   pusztai   felnőtt 146   8.hely
Gutheil Dorka     pusztai mini I. 194   1.hely
Németh-Halász Tünde vadászreflex felnőtt 208   3.hely
Zachar Zsófia Karolina vadászreflex gyerek 260   2.hely

Vektor 3D-Mozsgó   DDR/4-2018.09.22

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Schneidler Márk HU csigás ifi 131 49,62% 1. hely
ifj Németh Róbert HU csigás kadet 195 73,86% 1. hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 136 51,52% 1.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 131 49,63% 2. hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 70 26,52% 1.hely
Ternyák Mónika pusztai felnőtt 43 16,29% 2.hely
Krizsány Tamás vadászreflex kadet 160 60,61% 1.hely
Szücs László barebow felnőtt 138 52,27% 2.hely

Tamási 3D örömíjász-2018.09.15

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Schneidler Márk HU csigás ifi 331 68,95% 1. hely
ifj Németh Róbert vadászreflex kadett 201 41,87% 3. hely
Krizsány Tamás vadászreflex kadett 271 56,45% 1.hely
Smátrola Anna vadászreflex mini 216 45% 2.hely
Zachar Zsófia Karolina vadászreflex serdülő 228 47,5% 1.hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 356 74,16% 1. hely
Gutheil Dorka pusztai mini 145 30,2% 2. hely
Kovács Zsóka pusztai gyerek 73 15,2% 2.hely
Csik Lehel pusztai gyerek 213 44,37 3.hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 216 45% 4.hely
Kovács Attila pusztai felnőtt 186 38,75 8.hely
Sántavy Árpád pusztai felnőtt 116 24,16 20.hely
Horváth József pusztai senior 112 23,33 9.hely
Ambrus Zsolt barebow serdülő 126 26,25 2.hely
Németh Gergely barebow kadett 168 35% 1.hely
Szücs László barebow felnőtt 269 56,04% 3.hely
Fonyó András CU csigás senior 99 20,62% 1.hely

Rácalmás-Vajk 3D  DDR/3- 218.09.08

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Szücs László Barebow felnőtt 130 54,17% 2. hely
ifj Németh Róbert HU csigás ifi 119 49,58% 1. hely
Gutheil György Marcell pusztai gyerek 123 51,25% 4. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 104 43,33% 5. hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 148 61,67% 1.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 127 52,92% 3.hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 91 37,92%  2.hely

Dunaföldvár-Vallum 3D örömíjász-2018.09.01

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Schneidler Márk HU csigás ifi 245 72% 4. hely
Smátrola Anna vadászreflex mini 202 59% 2. hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 286 84% 1. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 231 68%

5. hely

Gutheil Dorka pusztai mini 177 52% 1.hely
Gutheil-Varga Mónika pusztai felnőtt 107 31% 4.hely

Hosszúhetény -Pusztabánya DDR/3 -2018.08.11.

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Soós Alexandra      pusztai     felnőtt 77 32,08% 1.hely
Ternyák Mónika pusztai felnőtt 33 13,75% 2.hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 148 61,67% 1.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 115 47,92% 6.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 132 54,58% 3.hely
Gutheil György Marcell pusztai gyerek 160 65,83% 1.hely
Szücs László barebow felnőtt 144 60% 2.hely
Krizsány Tamás vadászreflex kadett 124 51,67% 1.hely
Németh Róbert HU csigás felnőtt 154     64,17%     11.hely
ifj Németh Róbert HU csigás kadett 73 30% 2.hely
Schneidler Márk HU csigás kadett 183 74,58% 1.hely

 

 

Lajoskomárom 3D örömíjász Nappali - 2018.07.29

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Smátrola Anna vadászreflex mini 235 48,95% 2. hely

 

Lajoskomárom 3D örömíjász Éjszakai - 2018.07.27

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Németh Róbert HU csigás felnőtt 146 60,83% 4. hely
ifj Németh Róbert HU csigás ifi 100 41,66% 1. hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 189 75,83% 1. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 145 60,41% 1. hely

Magyaregregy örömíjász B Í/5-2018.07.14

 

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Soós Balázs pusztai felnőtt 302 50,33% 8. hely
Sántavy Árpád pusztai felnőtt 171 28,50% 27. hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 459 76,50% 1. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 329 54,83% 6. hely
Csík Lehel pusztai gyerek 207 34,50 2.hely
Németh Róbert HU csigás ifi 151 50,30% 1.hely

Várta Kölesd-Borjád-2018.06.30

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Soós Balázs pusztai felnőtt 138 57,50% 1.hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 47 19,58% 5.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 105 43,75% 4.hely
Steer Dominik pusztai mini 56 23,33% 4.hely
Krizsány Tamás vadászreflex kadett 138 57,50% 1.hely
Steer Balázs vadászreflex felnőtt 77 32,08% 14.hely
Smátrola Anna vadászreflex mini 72 30% 2.hely
Németh Róbert HU csigás kadett 115 47,92% 1.hely

Dunaföldvár  Vallum örömíjász-2018.05.26

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Gutheil Adrienn vadászreflex serdülő 324 54 2.hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 499 83,16% 1. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 439 73,16% 2. hely

 

Foktő 3D  DDR/1-2018.05.05

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Gutheil György Marcell pusztai gyerek 86 35,83% 5.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 118 49,16% 4.hely
Soós Balázs pusztai felnőtt 101 42,08% 12.hely
Soós Alexandra pusztai felnőtt 56 23,33% 2.hely
Pincési Gábor pusztai felnőtt 106 44,16% 8.hely
Szücs László barebow felnőtt 92 38,30% 5.hely
Németh Róbert HU csigás serdülő 159 66,25% 1.hely
Schneidler Márk HU csigás ifi 134 55,8% 1.hely

Sásd-Felsőegerszeg-2018.04.28

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Schneidler Márk HU csigás ifi 217   1.hely
Gutheil Dorka pusztai mini I. 225 40,9% 1.hely
Steer Dominik pusztai mini I. 242 44% 1.hely
Smátrola Anna pusztai mini II. 219 39,81% 1.hely
Gutheil György Marcell pusztai mini II. 489 88,9% 1.hely
Csík Lehel pusztai gyerek 305 55,45% 2.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 299 54,36% 9.hely
Oláh László pusztai felnőtt 249 45,27% 15.hely
Gutheil Adrienn vadászreflex ifi 344 62,54 1.hely
Krizsány Tamás vadászreflex ifi 408 74,18% 1.hely
Steer Balázs vadászreflex felnőtt 252 45,81 8.hely

Alisca Erdőkerülő 3D örömíjász verseny-2018.04.14

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Szücs László barebow felnőtt 91 37,92% 4.hely
Schneidler Márk HU csigás kadett  176 73,33% 1.hely
Németh Róbert HU csigás kadett 114 47,5% 2.hely
Gutheil György pusztai felnőtt 120 50% 8.hely
Sántavy Árpád    pusztai felnőtt 87 36,25% 14.hely
Gutheil György Marcell pusztai mini 205 85,42% 1.hely
Steer Dominik pusztai mini 121 50,42% 3.hely
Gutheil Dorka pusztai mini 96 40% 2.hely
Krizsány Tamás vadászreflex kadett 136 56,67% 3.hely
Gutheil Adrienn vadászreflex serdülő 110 45,83 1.hely

 

Lajoskomárom Tréfás örömíjász verseny-2018.03.31

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Krizsány Tamás vadászreflex ifi 153   1.hely
Fonyó András HU csigás felnőtt    142   3.hely

 

Baracs teremverseny-2018.03.02

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Gutheil György Marcell pusztai mini 372 62% 1. hely
Gutheil György pusztai felnőtt 367 61,16% 18. hely

 

Miske teremverseny-2018.02.10

Név Íj típusa Kategória Elért pontszám
Hatékonyság
Helyezés
Krizsány Tamás vadászreflex kadett 116 48,3% 1.hely

Támogatóink:

 

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tel.: +36 30 333 6058